Mateřský koučing

19.02.2018

Milé mamky, jak už víte, mateřství není jen med a růže. Občas o sobě pochybujeme, občas jsme s nervy na hraně a s energií v kýblu. Občas máme dojem, že potomek je z jiné planety a že mu vůbec nerozumíme. Občas se stane, že ve výchově zakopneme a vyčítáme si to. Občas jsme z toho na větvi a nemáme sílu to měnit. 

Mateřský koučing Vám může pomoci načerpat sebevědomí a energii. Nenechte zajít malé potíže až na hranu vyčerpání nebo vyhoření.

Poznejte sebe a svého potomka - vaše silné a slabé stránky, vaše cíle, touhy a obavy. Vyznat se v sobě je někdy obtížné. Mateřství se hádá s partnerskou rolí a profesní identitou.Chceme být dokonalé na všech stranách. A přitom chceme možná něco úplně jiného...

Slaďte navzájem své potřeby a získejte odvahu utvářet svůj život podle svých představ. Dítě nemusí být pouze zázrakem ani pouze břemenem. Pomocí terapeutických a sebepoznávacích technik můžete nahlédnout do procesů, které formují jak vás tak vaše dítě.

Načerpejte inspiraci z práce s výkladovými kartami, které vám cestou symbolů otevřou cestu do podvědomí. Získejte odpovědi skrze psychologické techniky sebepoznání. Doplňte energii z terapeutických imaginací a relaxačních cvičení.

Najděte vlastní způsob mateřství, ve kterém budete nejen dobrou mámou, ale i spokojenou mámou!

Napište mi ;) Konzultace možné osobně nebo on-line, od 500,- Kč/hod.